In-house (Şirket içi) Eğitimler 
Eğitim şirketin kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda  konusunda uzman eğitim koordinatörümüz tarafından belirlenir. Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır.

Şirket Çalışanlarına Yönelik Şubelerimizde Verilen Eğitimler 
Şirket personeli zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekân bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye belirleme sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

a) Kapalı Grup Eğitimler 
Şirket çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir. 

b) Şube İçi Eğitimler 
Şirket personeli standart İncek İngiliz Kültür Yaşam Boyu Eğitim Akademisi sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye  ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

Kurumsal Seviye Tespit Sınavımız (KSTS)

İngilizce artık hem iş dünyasında hem de sosyal hayatta olmazsa olmazlar arasındadır. Birçok şirket kurum ve firma İngilizce dil bilgisini iyi kullanan adaylara öncelik tanımaktadır.

Kurumsal Seviye Tespit Sınavımız (KSTS) sadece şirketlere özel programlanmıştır.

Kurumsal seviye tespit sınavını şirketlerin ihtiyaçlarına göre, uzman kadromuz ve profesyonel öğretmenlerimizle birlikte, sizler adına bizler gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal seviye tespit sınavında adayların dil bilgisini, kelime haznesini, okuma, yazma, anlama ve konuşma becerilerini belirleyip şirketlere ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

Kurumsal seviye tespit sınavını dilerseniz İncek İngiliz Kültür Kurs Merkezimizde dilerseniz firmanızda gerçekleştirebiliyoruz.

Sadece İngilizce dil bilgisi değil, Fransızca ve Almanca dillerinde de kurumsal seviye tespit sınavı yapıyoruz.

Bilgi ve İletişim İçin Tıklayınız

 

Paylaş